KYOCERA SERAY COPY BÜRO MAKİNELERİ

1959 yılında Japonya’nın Kyoto şehrinde kurulan Kyocera (Kyoto Ceramics) şirketler grubu yüksek teknolojili seramik, elektronik parçalar, güneş enerjili sistemler, dokümantasyon sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üreticilerindendir. 219 grup şirketi ve 59.500 çalışanı bulunan Kyocera, Fortune 500 şirketleri arasında yer almaktadır. Kyocera’nın temel felsefesi doğayı koruyan, yaşam kalitesini arttıran ürünler geliştirmektir.

Kyocera grup şirketlerinden Kyocera Document Solutions dünyanın lider dokümantasyon çözümleri üreticilerindendir. Kyocera dokümantasyon ürünleri portföyü ECOSYS konseptine sahip dijital çok fonksiyonlu fotokopiler, lazer yazıcılar, geniş format yazıcılar ve yazılım çözümlerinden oluşmaktadır.

Türkiye’de sektörün köklü kuruluşu Bilgitaş, Kyocera Document Solutions’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. Bilgitaş uzman satış kadrosu, eğitimli servis personeli ve ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bilgitaş’ın deneyim ve enerjisi Kyocera Document Solutions’ı Türkiye pazarında zirveye taşımıştır. Kyocera Document Solutions uzun yıllardır Türkiye fotokopi pazarının lideridir.

Kyocera dokümantasyon ürünlerinin temelini oluşturan ECOSYS konsepti Ekonomi, Ekoloji ve Sistem kavramlarına dayanmaktadır. Uzun ömürlü parçalara sahip olan ECOSYS cihazlar bakım, yönetim ve sarf maliyetlerini içeren toplam sahip olma maliyetini minimuma indirirken, maksimum verim, dayanıklılık ve çevre koruması sağlamak üzere tasarlanmıştır.